wyświetlaj zawsze po wyszukiwaniu słów "diagnozowanie endometriozy"

Endometrioza - informacje, rozmowy, wiedza, wasze historie

Dowiesz się czym jest endometrioza, jakie są jej objawy, jak ją diagnozować, gdzie leczyć za granicą i wiele więcej. Znajdziesz tu serię wpisów o wszystkim, co warto o niej wiedzieć oraz historie i doświadczenia pacjentek.

wyświetlaj zawsze po wyszukiwaniu słów: "endometrioza", "endometrioza gdzie leczyć

Endometrioza - gdzie szukać pomocy?

Wiele kobiet trafia na mojego bloga w poszukiwaniu pomocy zarówno w zdiagnozowaniu, jak i leczeniu. Dlatego zebrałam kilka przydatnych linków: namiar do fundacji oraz namiar do dietetyka i osteopaty. Na stronie Fundacji Pokonać Endometriozę, znajduje się przydatna mapka "Gdzie leczyć?".

wyświetlaj zawsze po wyszukiwaniu słów: "endometrioza", endometrioza

Moje doświadczenia z endometriozą

Endometrioza z mojego punktu widzenia, jako kobiety z endometriozą III stopnia. Opisałam między innymi swoje objawy, diagnozę, pobyt w szpitalu i wiele innych swoich doświadczeń.

wyświtelaj zawsze po wyszukiwaniu słów "osteopatia wisceralna"

Rozmowy ze specjalistami

Przeprowadziłam kilka rozmów ze specjalistami - dietetykiem, osteopatą wisceralnym oraz terapeutką Bowena. Z pomocą dietetyka powstał także wpis "Dieta w endometriozie".

wyświetlaj zawsze po wyszukiwaniu słów "endo life balance" oraz "endometrioza"

Endo-life Balance

Jak znaleźć równowagę, gdy Twoim życiem zawładnęła choroba? Staram się na to pytanie odpowiedzieć, we wpisach poświęconych Endo-life Balance. To koncepcja, na którą sama wpadłam.